Jak s námi spolupracovat

Cooperation

Na našem ústavu pracuje řada odborníků zabývající se výzkumem technické angličtiny, zejména v oblasti elektrotechniky a IT, a proto vítáme spolupráci jak s institucemi podobného zaměření, tak podnikovou sférou.

Formy spolupráce

Zjistit více
Formy spolupráce

Formy spolupráce

Témata bakalářských prací

Témata bakalářských prací – rádi uvítáme témata na bakalářské práce z vaší společnosti. Získáte tak možnost si zároveň vytipovat vhodné kandidáty na pracovní pozice ve vaší firmě. Spojte se s doc. PhDr. Milenou Krhutovou, Ph.D., která s vámi probere všechny podrobnosti.

Přednášky a semináře

Přednášky a semináře – přednášky a semináře odborníků z praxe jsou u nás vždy vítány. Posluchači získají nové informace a náhled na prezentovanou problematiku. Spojte se s Ing. Martinem Jílkem, se kterým můžete naplánovat téma, termín i celkovou podobu akce.

Stáže

Naši studenti stráví během studia celkem 480 hodin na stážích ve firmách, kde získají cenné praktické zkušenosti a mají šanci si vybudovat pevný vztah s potenciálním zaměstnavatelem. Spojte se s Mgr. Pavlem Sedláčkem, který vám řekne, co všechno naši studenti umí, a využijte příležitosti předat konkrétní dovednosti, díky kterým se budou moci lépe uplatnit na trhu práce - třeba právě ve vaší firmě.